USATF.tv
NationWide

Event Listing

Event Logo 2003 USATF-NJ Preliminary Junior Olympic Meet - Englewood
Sunday, June 1, 2003 - Sunday, June 1, 2003
.
Englewood, NJ

RESULTS
New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                         Page 1
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                        Sub-Bantam Girls 100 Meter Dash                        
                                                                               
                    Preliminaries - Results  - Sunday 06/01/03                 
                  Problem...advancement formula not available                  
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 McKoy, Njaire            '95 Jetta Track Club          16.55  NWI   
         2 Hicks, Sarah             '95 Saddle Brook JR Track     17.49  NWI   
         3 Terracino, Allison       '95 Hackensack Recreation     17.55  NWI   
         4 Morton, Breaisha         '96 Paterson Gazelles TC      17.93  NWI   
         5 Remo, Hannah             '95 Mahwah Youth Sports       18.21  NWI   
         6 Griffin, Jaylynn         '95 Paterson Gazelles TC      18.61  NWI   
         7 Anderson, Teyra          '95 Paramus Recreation        18.88  NWI   
         8 Spataro, Dominique       '95 Mahwah Youth Sports       18.91  NWI   
         9 Strysko, Ashley          '95 Mahwah Youth Sports       19.05  NWI   
        10 Magan, Aliyah            '96 Englewood Recreation      19.22  NWI   
        11 Moloughney, Shannon      '95 Mahwah Youth Sports       19.67  NWI   
        12 Dhaliwal, Erin           '96 Paramus Recreation        19.73  NWI   
        13 Harrison, Aminah         '95 Jersey City Recreation    19.92  NWI   
        14 Gabay, Romy              '96 Unattached                20.14  NWI   
        15 Brinkley, Lavonte        '97 Newark Survivors TC       20.17  NWI   
        16 Sherman, Jordan          '96 Comet Track Club          20.34  NWI   
        16 Hall, Natalie            '96 Jersey City Recreation    20.34  NWI   
        18 McCurdy, Megan           '96 Mahwah Youth Sports       21.91  NWI   
        19 Lederer, Sarah           '96 Mahwah Youth Sports       22.23  NWI   
        20 Sherman, Elyse           '98 Comet Track Club          22.42  NWI   
        21 Hsiung, Tiffany          '96 Paramus Recreation        22.50  NWI   
        22 Drake, Emily             '96 Mahwah Youth Sports       23.02  NWI   
        23 Collins, Samantha        '95 Mahwah Youth Sports       24.02  NWI   
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 McKoy, Njaire            '95 Jetta Track Club          16.67  NWI   
         2 Morton, Breaisha         '96 Paterson Gazelles TC      17.12  NWI   
         3 Terracino, Allison       '95 Hackensack Recreation     17.32  NWI   
         4 Hicks, Sarah             '95 Saddle Brook JR Track     17.66  NWI   
         5 Remo, Hannah             '95 Mahwah Youth Sports       18.21  NWI   
         6 Spataro, Dominique       '95 Mahwah Youth Sports       18.82  NWI   
                                                                               
                        Sub-Bantam Girls 200 Meter Dash                        
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 McKoy, Njaire            '95 Jetta Track Club          37.17  NWI   
         2 Morton, Breaisha         '96 Paterson Gazelles TC      38.07  NWI   
         3 Coleman, Imani           '96 Comet Track Club          38.80  NWI   
         4 Wisse, Shaye             '96 Saddle Brook JR Track     39.51  NWI   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                         Page 2
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                  Sub-Bantam Girls 200 Meter Dash (Continued)                  
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         5 Griffin, Jaylynn         '95 Paterson Gazelles TC      40.18  NWI   
         6 Spataro, Dominique       '95 Mahwah Youth Sports       42.78  NWI   
         7 Kowalski, Carolyn        '95 Paramus Recreation        43.27  NWI   
         8 Williams, Kaylin         '96 Comet Track Club          43.45  NWI   
         9 Sherman, Jordan          '96 Comet Track Club          43.66  NWI   
        10 Harrison, Aminah         '95 Jersey City Recreation    44.15  NWI   
        11 Dhaliwal, Erin           '96 Paramus Recreation        45.74  NWI   
        12 Finnegan, Colleen        '95 Paramus Recreation        47.79  NWI   
        13 Brinkley, Lavonte        '97 Newark Survivors TC       48.11  NWI   
        14 Sherman, Elyse           '98 Comet Track Club          54.11  NWI   
        15 Hunt, Tanaijah           '97 Newark Survivors TC       56.66  NWI   
                                                                               
                        Sub-Bantam Girls 400 Meter Dash                        
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Coleman, Imani           '96 Comet Track Club          1:25.12     
          2 Harris, Shayla           '95 Comet Track Club          1:26.43     
          3 Brown, Karel             '95 Transy East Track Club    1:31.93     
          4 Hall, Natalie            '96 Jersey City Recreation    1:32.15     
          5 Hicks, Sarah             '95 Saddle Brook JR Track     1:35.58     
          6 Sherman, Jordan          '96 Comet Track Club          1:35.65     
          7 Paskas, Alexandra        '95 Rutherford Recreation     1:35.92     
          8 Lee, Darian              '95 Mahwah Youth Sports       1:40.68     
          9 McGregor, Ianna          '96 Transy East Track Club    1:40.74     
         10 Magan, Aliyah            '96 Englewood Recreation      1:41.43     
         11 Horgan, Patricia         '95 Mahwah Youth Sports       1:43.76     
         12 Gibbs, Janelle           '97 Comet Track Club          1:48.21     
         13 Wong, Rebecca            '97 Wayne Recreation          1:54.09     
         14 Brinkley, Lavonte        '97 Newark Survivors TC       1:54.43     
         15 Drake, Emily             '96 Mahwah Youth Sports       2:00.21     
         16 Hunt, Tanaijah           '97 Newark Survivors TC       2:06.24     
                                                                               
                         Sub-Bantam Girls 800 Meter Run                        
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Harris, Shayla           '95 Comet Track Club          3:14.29     
          2 Lawrence, Crystal        '96 Transy East Track Club    3:17.13     
          3 Brown, Karel             '95 Transy East Track Club    3:28.08     
          4 Corbin, Ivey             '95 Transy East Track Club    3:35.24     
          5 McGregor, Ianna          '96 Transy East Track Club    3:54.73     

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                         Page 3
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                   Sub-Bantam Girls 800 Meter Run (Continued)                  
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          6 Gabay, Romy              '96 Unattached                4:01.78     
          7 Lee, Darian              '95 Mahwah Youth Sports       4:08.10     
          8 Gibbs, Janelle           '97 Comet Track Club          4:13.09     
          9 Kowalski, Carolyn        '95 Paramus Recreation        4:24.80     
         10 Finnegan, Colleen        '95 Paramus Recreation        4:33.33     
                                                                               
                       Sub-Bantam Girls 4x100 Meter Relay                      
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
               PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                 
               =====  =================================== =======              
                   1  MAHW      Mahwah Youth Sports       1:25.45              
                                                                               
                           Sub-Bantam Girls Long Jump                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
    PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK                  
    ===== ========================== =================== =====                 
        1 Wisse, Shaye           '96 Saddle Brook JR Tra 2.44m  NWI  8'00.25   
        2 Terracino, Allison     '95 Hackensack Recreati 2.41m  NWI  7'11.00   
        3 Spataro, Dominique     '95 Mahwah Youth Sports 2.29m  NWI  7'06.25   
        4 Moloughney, Shannon    '95 Mahwah Youth Sports 2.16m  NWI  7'01.00   
        5 Gabay, Romy            '96 Unattached          2.00m  NWI  6'06.75   
        6 Hicks, Sarah           '95 Saddle Brook JR Tra 1.93m  NWI  6'04.00   
        6 Kowalski, Carolyn      '95 Paramus Recreation  1.93m  NWI  6'04.00   
        6 Drake, Emily           '96 Mahwah Youth Sports 1.93m  NWI  6'04.00   
        9 Paskas, Alexandra      '95 Rutherford Recreati 1.85m  NWI  6'01.00   
       10 Remo, Hannah           '95 Mahwah Youth Sports 1.80m  NWI  5'11.00   
       11 Anderson, Teyra        '95 Paramus Recreation  1.62m  NWI  5'03.75   
       12 Woods, Akalia          '95 Mahwah Youth Sports 1.57m  NWI  5'02.00   
       13 Finnegan, Colleen      '95 Paramus Recreation  1.36m  NWI  4'05.50   
       14 Collins, Samantha      '95 Mahwah Youth Sports 1.29m  NWI  4'02.75   
                                                                               
                          Bantam Girls 100 Meter Dash                          
                                                                               
                    Preliminaries - Results  - Sunday 06/01/03                 
                  Problem...advancement formula not available                  
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Ford, Jaslyn             '93 East Orange Dragons TC    14.67  NWI   
         2 Pittman, Janasia         '94 East Orange Dragons TC    15.94  NWI   
         3 Owens, Jaquetta          '94 East Orange Dragons TC    16.01  NWI   
         4 Kosch, Kristin           '93 Mahwah Youth Sports       16.10  NWI   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                         Page 4
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                    Bantam Girls 100 Meter Dash (Continued)                    
                                                                               
                    Preliminaries - Results  - Sunday 06/01/03                 
                  Problem...advancement formula not available                  
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         5 Dunnelle, Taylor         '93 Newark Survivors TC       16.12  NWI   
         6 Sanders, Daisha          '94 Jetta Track Club          16.28  NWI   
         7 Arscott, Dana            '94 East Orange Dragons TC    16.40  NWI   
         8 Davis, Chelsea           '93 Jetta Track Club          16.42  NWI   
         9 Nugent, Samantha         '93 Hackensack Recreation     16.52  NWI   
        10 Devone, Ebony            '93 Devone Youth Track        16.65  NWI   
        11 McCurdy, Kathleen        '93 Mahwah Youth Sports       16.73  NWI   
        12 Mattessich, Noelle       '93 Paramus Recreation        16.93  NWI   
        13 Beauharnais, Tyese       '93 Jetta Track Club          17.25  NWI   
        14 Oviedo-Lee, Brittany     '94 Jetta Track Club          17.38  NWI   
        15 Cohan, Molly             '94 Mahwah Youth Sports       17.42  NWI   
        16 Duffy, Cambell           '94 Mahwah Youth Sports       17.47  NWI   
        17 Fellner, Jacqueline      '93 Mahwah Youth Sports       17.55  NWI   
        18 Dorsey, Anika            '93 Newark Survivors TC       17.56  NWI   
        19 Roberts, Shannon         '94 Saddle Brook JR Track     17.66  NWI   
        20 Dominick, Tasia          '94 Paterson Gazelles TC      17.70  NWI   
        21 McNerney, Kristina       '94 Mahwah Youth Sports       17.73  NWI   
        22 Cheripka, Kayleigh       '93 Paramus Recreation        17.81  NWI   
        23 Trembley, Kristyn        '94 Mahwah Youth Sports       17.82  NWI   
        24 Garner, Amina            '94 Hackensack Recreation     18.14  NWI   
        25 Cheripka, Michelle       '94 Paramus Recreation        18.28  NWI   
        26 Martinez, Jacqueline     '94 Wayne Recreation          18.31  NWI   
        27 Shelly, Angela           '94 Englewood Recreation      18.55  NWI   
        28 Beck, Caitlyn            '94 Nutley Recreation         18.69  NWI   
        29 Sherman, Taelor          '93 Comet Track Club          18.93  NWI   
        30 Smellie, Deanna          '94 Jetta Track Club          19.00  NWI   
        31 Lucas, Hanna             '93 Wayne Recreation          19.30  NWI   
        32 Sautner, Grace           '94 Cedar Grove Recreation    19.71  NWI   
        33 Bartel, Bridgette        '94 Mahwah Youth Sports       20.99  NWI   
        34 Himber, Johann           '94 Mahwah Youth Sports       21.51  NWI   
        35 Morel, Rebecca           '94 Mahwah Youth Sports       24.53  NWI   
        36 Morel, Erica             '94 Mahwah Youth Sports       25.15  NWI   
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Ford, Jaslyn             '93 East Orange Dragons TC    14.54  NWI   
         2 Dunnelle, Taylor         '93 Newark Survivors TC       15.48  NWI   
         3 Owens, Jaquetta          '94 East Orange Dragons TC    15.66  NWI   
         4 Pittman, Janasia         '94 East Orange Dragons TC    15.82  NWI   
         5 Davis, Chelsea           '93 Jetta Track Club          15.99  NWI   
         6 Sanders, Daisha          '94 Jetta Track Club          16.56  NWI   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                         Page 5
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                          Bantam Girls 200 Meter Dash                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Johnson, Jade            '93 Comet Track Club          32.38  NWI   
         2 Owens, Jaquetta          '94 East Orange Dragons TC    34.19  NWI   
         3 Sanders, Daisha          '94 Jetta Track Club          34.64  NWI   
         4 Pittman, Janasia         '94 East Orange Dragons TC    34.69  NWI   
         5 Arscott, Dana            '94 East Orange Dragons TC    35.01  NWI   
         6 Dunnelle, Taylor         '93 Newark Survivors TC       35.07  NWI   
         7 Hayden, Theresa          '94 Wayne Recreation          35.75  NWI   
         8 Taitel, Samantha         '94 Lakeland Track & Field    35.93  NWI   
         9 Mattessich, Noelle       '93 Paramus Recreation        36.40  NWI   
        10 Banks, Naadirah          '93 East Orange Dragons TC    36.49  NWI   
        11 Dominick, Tasia          '94 Paterson Gazelles TC      38.22  NWI   
        12 Dorsey, Anika            '93 Newark Survivors TC       38.56  NWI   
        13 Oviedo-Lee, Brittany     '94 Jetta Track Club          39.04  NWI   
        14 Cohan, Molly             '94 Mahwah Youth Sports       39.29  NWI   
        15 Sherman, Taelor          '93 Comet Track Club          39.60  NWI   
        16 Smellie, Deanna          '94 Jetta Track Club          41.61  NWI   
        17 Hogan, Rikeya            '94 Jetta Track Club          41.96  NWI   
        18 Bartel, Bridgette        '94 Mahwah Youth Sports       42.55  NWI   
        19 Beck, Caitlyn            '94 Nutley Recreation         43.88  NWI   
        20 Sautner, Grace           '94 Cedar Grove Recreation    44.85  NWI   
        21 Moscatello, Jenna Marie  '93 Mahwah Youth Sports       47.71  NWI   
        22 Morel, Erica             '94 Mahwah Youth Sports       55.65  NWI   
                                                                               
                          Bantam Girls 400 Meter Dash                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Johnson, Jade            '93 Comet Track Club          1:09.30     
          2 Ford, Jaslyn             '93 East Orange Dragons TC    1:10.42     
          3 Kelly, Vionna            '93 Transy East Track Club    1:15.83     
          4 Wade, Samiah             '93 Transy East Track Club    1:17.35     
          5 Dunnelle, Taylor         '93 Newark Survivors TC       1:21.42     
          6 Banks, Naadirah          '93 East Orange Dragons TC    1:22.37     
          7 Hart, Kayla              '94 Wayne Recreation          1:22.60     
          7 Hayden, Theresa          '94 Wayne Recreation          1:22.60     
          9 Kosch, Kristin           '93 Mahwah Youth Sports       1:23.82     
         10 Dias, Krystal            '93 Englewood Recreation      1:25.27     
         11 Nugent, Samantha         '93 Hackensack Recreation     1:25.81     
         12 Dorsey, Anika            '93 Newark Survivors TC       1:28.16     
         13 Harris, Keyanna          '94 Comet Track Club          1:28.78     
         14 Hall, Jessica            '94 Jersey City Recreation    1:31.25     
         15 Mason, Kristin           '94 Paramus Recreation        1:33.24     
         16 O'Connor, Elizabeth      '94 Mahwah Youth Sports       1:33.80     
         17 Margolies, Brenda        '94 Wayne Recreation          1:37.14     

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                         Page 6
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                    Bantam Girls 400 Meter Dash (Continued)                    
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
         18 Ogega, Ruth              '93 Jersey City Recreation    1:40.42     
         19 Sautner, Grace           '94 Cedar Grove Recreation    1:40.57     
         20 Finnegan, Erin           '93 Paramus Recreation        2:02.53     
                                                                               
                           Bantam Girls 800 Meter Run                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Amaral, Joelle           '93 Unattached                2:46.05     
          2 Jackson, Tricia          '93 Transy East Track Club    2:48.98     
          3 Molke, Jennifer          '93 Transy East Track Club    2:55.26     
          4 Wade, Samiah             '93 Transy East Track Club    2:56.35     
          5 Champelle, Nicole        '93 Transy East Track Club    3:01.80     
          6 Kelly, Vionna            '93 Transy East Track Club    3:03.92     
          7 Burgess, Notori          '94 Transy East Track Club    3:09.73     
          8 Lawrence, Dana           '94 Paterson Gazelles TC      3:14.30     
          9 Seabrook, Yazmin         '94 Comet Track Club          3:16.29     
         10 Harris, Keyanna          '94 Comet Track Club          3:24.13     
         11 Vandervalk, Kate         '94 Nutley Recreation         3:39.41     
         12 Taitel, Samantha         '94 Lakeland Track & Field    3:42.54     
         13 Ogega, Ruth              '93 Jersey City Recreation    3:49.19     
         14 Molinaro, Monica         '94 Nutley Recreation         3:51.53     
         15 Hall, Jessica            '94 Jersey City Recreation    3:53.30     
                                                                               
                          Bantam Girls 1,500 Meter Run                         
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Amaral, Joelle           '93 Unattached                5:30.10     
          2 Molke, Jennifer          '93 Transy East Track Club    5:32.36     
          3 Jackson, Tricia          '93 Transy East Track Club    5:32.85     
          4 Wolf, Heather            '93 Unattached                5:49.79     
          5 Champelle, Nicole        '93 Transy East Track Club    5:56.45     
          6 Burgess, Notori          '94 Transy East Track Club    6:03.86     
          7 Seabrook, Yazmin         '94 Comet Track Club          6:28.86     
          8 Lawrence, Dana           '94 Paterson Gazelles TC      6:37.55     
          9 Lamanna, Ashleigh        '94 Unattached                6:48.02     
         10 Evans, Christen          '93 New Jersey Striders       6:58.39     
         11 Vandervalk, Kate         '94 Nutley Recreation         7:11.25     
         12 Mason, Kristin           '94 Paramus Recreation        7:11.49     
         13 Margolies, Brenda        '94 Wayne Recreation          7:16.14     

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                         Page 7
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                         Bantam Girls 4x100 Meter Relay                        
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
               PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                 
               =====  =================================== =======              
                   1  EOD       East Orange Dragons TC    1:05.15              
                   2  MAHW      Mahwah Youth Sports       1:09.95              
                   3  JETT      Jetta Track Club          1:10.12              
                   4  MAHW "B"  Mahwah Youth Sports       1:17.21              
                                                                               
                         Bantam Girls 4x400 Meter Relay                        
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
               PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                 
               =====  =================================== =======              
                   1  TRAN      Transy East Track Club    5:04.22              
                   2  EOD       East Orange Dragons TC    5:26.31              
                   3  COME      Comet Track Club          5:31.86              
                                                                               
                             Bantam Girls Long Jump                            
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
    PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK                  
    ===== ========================== =================== =====                 
        1 McNerney, Kristina     '94 Mahwah Youth Sports 2.64m  NWI  8'08.00   
        2 Anderson, Telsha       '93 Paramus Recreation  2.56m  NWI  8'04.75   
        3 Sautner, Grace         '94 Cedar Grove Recreat 2.28m  NWI  7'05.75   
        4 McCurdy, Kathleen      '93 Mahwah Youth Sports 2.27m  NWI  7'05.50   
        5 Trembley, Kristyn      '94 Mahwah Youth Sports 2.23m  NWI  7'03.75   
        6 Mohre, Lindsay         '93 Mahwah Youth Sports 2.20m  NWI  7'02.75   
        6 Tellian, Jessica       '93 Paramus Recreation  2.20m  NWI  7'02.75   
        8 Dubois, Samantha       '94 Wayne Recreation    2.02m  NWI  6'07.50   
        9 Cohan, Molly           '94 Mahwah Youth Sports 2.00m  NWI  6'06.75   
        9 Himber, Johann         '94 Mahwah Youth Sports 2.00m  NWI  6'06.75   
       11 Lederer, Ava           '93 Mahwah Youth Sports 1.98m  NWI  6'06.00   
       12 Bartel, Bridgette      '94 Mahwah Youth Sports 1.87m  NWI  6'01.75   
       12 Haas, Erica            '94 Mahwah Youth Sports 1.87m  NWI  6'01.75   
       14 Collins, Casey         '93 Mahwah Youth Sports 1.85m  NWI  6'01.00   
       14 Mason, Kristin         '94 Paramus Recreation  1.85m  NWI  6'01.00   
       16 Finnegan, Erin         '93 Paramus Recreation  1.82m  NWI  5'11.75   
       17 Devone, Ebony          '93 Devone Youth Track  1.57m  NWI  5'02.00   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                         Page 8
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                          Bantam Girls Shot Put 6 lb.                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
       PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK               
       ===== ========================== =================== =====              
           1 Jarvis, Jennifer       '93 Lakeland Track & Fi 7.49m 24'07.00     
           2 Lee, Jasmin            '93 Hackensack Recreati 5.40m 17'08.75     
           3 Maher, Kristin         '93 Unattached          5.35m 17'06.75     
           4 Hogan, Rikeya          '94 Jetta Track Club    4.78m 15'08.25     
           5 Ogega, Ruth            '93 Jersey City Recreat 4.28m 14'00.50     
           6 Beauharnais, Tyese     '93 Jetta Track Club    4.04m 13'03.25     
           7 Jones, Domonique       '93 Jersey City Recreat 4.01m 13'02.00     
           8 Davis, Chelsea         '93 Jetta Track Club    4.00m 13'01.50     
           9 Finnegan, Erin         '93 Paramus Recreation  3.92m 12'10.50     
          10 Tellian, Jessica       '93 Paramus Recreation  3.82m 12'06.50     
          11 Collins, Casey         '93 Mahwah Youth Sports 3.20m 10'06.00     
                                                                               
                       Bantam Girls 1,500 Meter Race Walk                      
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= ========    
          1 Lee, Brooke              '93 Mahwah Youth Sports       10:31.82    
          2 Dubois, Samantha         '94 Wayne Recreation          10:44.30    
          3 Lederer, Ava             '93 Mahwah Youth Sports       10:56.93    
          4 Tellian, Jessica         '93 Paramus Recreation        11:11.18    
          5 Calandrillo, Blaise      '95 Hackensack Recreation     11:24.75    
          6 Nakouzi, Yara            '93 Mahwah Youth Sports       12:00.33    
          7 Lucas, Hanna             '93 Wayne Recreation          12:07.96    
          8 Martinez, Jacqueline     '94 Wayne Recreation          12:08.51    
          9 Beck, Caitlyn            '94 Nutley Recreation         12:09.24    
          - Moscatello, Jenna Marie  '93 Mahwah Youth Sports             DQ    
          - Molinaro, Monica         '94 Nutley Recreation               DQ    
          - Ubinas, Brianna          '95 Hackensack Recreation           DQ    
          - Wells, Danielle          '95 Hackensack Recreation           DQ    
                                                                               
                          Midget Girls 100 Meter Dash                          
                                                                               
                    Preliminaries - Results  - Sunday 06/01/03                 
                  Problem...advancement formula not available                  
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 King, Chantel            '91 Comet Track Club          13.73  NWI   
         2 Taste, Rita              '91 East Orange Dragons TC    13.99  NWI   
         3 Bease, Ariana            '92 Jetta Track Club          14.44  NWI   
         4 Devone, Sherece          '91 Devone Youth Track        14.84  NWI   
         5 Oyhonna, Cynthia         '92 Comet Track Club          14.95  NWI   
         6 Tolbert, Afreysa         '91 Jetta Track Club          15.02  NWI   
         7 Goodson, A'Kenya         '91 Jersey City Recreation    15.03  NWI   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                         Page 9
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                    Midget Girls 100 Meter Dash (Continued)                    
                                                                               
                    Preliminaries - Results  - Sunday 06/01/03                 
                  Problem...advancement formula not available                  
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         8 Bazile, Minerva          '92 Jetta Track Club          15.47  NWI   
         9 Patterson, Aziza         '91 Jetta Track Club          15.61  NWI   
        10 Price, Kewanna           '91 Paterson Gazelles TC      15.70  NWI   
        11 Costa, Gina              '92 Nutley Recreation         15.81  NWI   
        12 Brown, Coleena           '92 Hackensack Recreation     15.88  NWI   
        13 Zakrewski, Kayla         '91 Ridgefield Recreation     16.19  NWI   
        14 Orenchuk, Diane          '91 Mahwah Youth Sports       16.26  NWI   
        15 Triano, Samantha         '91 Woodridge Track And Field 16.38  NWI   
        16 Akuma, Venessa           '92 Comet Track Club          16.59  NWI   
        17 McGrath, Megan           '92 Nutley Recreation         17.03  NWI   
        18 Heslen, Shayla           '92 Saddle Brook JR Track     17.81  NWI   
        19 Dashko, Alexa            '92 Nutley Recreation         18.19  NWI   
        20 Umstead, Jolie           '91 Woodridge Track And Field 18.28  NWI   
        21 Loveall, Alexandria      '92 Nutley Recreation         18.35  NWI   
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 King, Chantel            '91 Comet Track Club          13.65  NWI   
         2 Taste, Rita              '91 East Orange Dragons TC    13.88  NWI   
         3 Bease, Ariana            '92 Jetta Track Club          14.44  NWI   
         4 Devone, Sherece          '91 Devone Youth Track        14.96  NWI   
         5 Goodson, A'Kenya         '91 Jersey City Recreation    15.15  NWI   
         6 Tolbert, Afreysa         '91 Jetta Track Club          15.85  NWI   
                                                                               
                          Midget Girls 200 Meter Dash                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 King, Alicia             '91 East Orange Dragons TC    27.97  NWI   
         2 King, Chantel            '91 Comet Track Club          29.67  NWI   
         3 Sapini, Imani            '92 East Orange Dragons TC    30.16  NWI   
         4 Cuttino, Tiana           '92 East Orange Dragons TC    30.63  NWI   
         5 Taste, Rita              '91 East Orange Dragons TC    30.70  NWI   
         6 Bease, Ariana            '92 Jetta Track Club          30.90  NWI   
         7 Devone, Sherece          '91 Devone Youth Track        31.21  NWI   
         8 Tolbert, Afreysa         '91 Jetta Track Club          31.89  NWI   
         9 Patterson, Aziza         '91 Jetta Track Club          32.36  NWI   
        10 Oyhonna, Cynthia         '92 Comet Track Club          32.54  NWI   
        11 Bazile, Minerva          '92 Jetta Track Club          33.14  NWI   
        12 Goodson, A'Kenya         '91 Jersey City Recreation    33.99  NWI   
        13 Palazzoto, Kathryn       '91 Nutley Recreation         34.39  NWI   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 10
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                    Midget Girls 200 Meter Dash (Continued)                    
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
        14 Akuma, Venessa           '92 Comet Track Club          34.65  NWI   
        15 Bourdeau, Kaitlin        '92 Mahwah Youth Sports       35.45  NWI   
        16 Orenchuk, Diane          '91 Mahwah Youth Sports       35.60  NWI   
        17 Martin, Danielle         '92 Comet Track Club          36.20  NWI   
        18 McGrath, Megan           '92 Nutley Recreation         37.07  NWI   
        19 Spindell, Marisa         '92 Mahwah Youth Sports       37.47  NWI   
        20 Sherman, Lindsey         '92 Comet Track Club          38.83  NWI   
                                                                               
                          Midget Girls 400 Meter Dash                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 King, Alicia             '91 East Orange Dragons TC    1:03.80     
          2 King, Chantel            '91 Comet Track Club          1:05.27     
          3 Allen, Amber             '92 Paterson Gazelles TC      1:09.98     
          4 Hunter, Venesha          '92 Jetta Track Club          1:10.39     
          5 Cook, Briana             '92 Paterson Gazelles TC      1:11.17     
          6 Cuttino, Tiana           '92 East Orange Dragons TC    1:12.97     
          7 Darham, Symone           '92 Transy East Track Club    1:17.08     
          8 Krakowski, Jaclyn        '92 Paramus Recreation        1:19.19     
          9 Bauer, Michele           '92 Florham Park Track        1:21.13     
         10 Hwang, Christina         '92 Paramus Recreation        1:30.93     
                                                                               
                           Midget Girls 800 Meter Run                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Graham, Monique          '91 Transy East Track Club    2:39.27     
          2 Higgins, Molly           '91 Lakeland Track & Field    2:44.74     
          3 Beasley, Asher           '92 Englewood Recreation      2:50.67     
          4 Darham, Symone           '92 Transy East Track Club    3:03.90     
          5 Rosenfeld, Kelly         '92 Florham Park Track        3:06.21     
          6 Bauer, Michele           '92 Florham Park Track        3:07.18     
          7 Mkanyia, Patricia        '91 Jersey City Recreation    3:12.90     
          8 Krakowski, Jaclyn        '92 Paramus Recreation        3:17.27     
          9 Mold, Victoria           '92 Mahwah Youth Sports       3:26.09     
         10 Schneider, Kelsey        '92 Paramus Recreation        4:28.72     
         11 Passera, Logan           '92 Paramus Recreation        4:35.33     

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 11
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                          Midget Girls 1,500 Meter Run                         
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Graham, Monique          '91 Transy East Track Club    5:17.16     
          2 Higgins, Molly           '91 Lakeland Track & Field    5:37.36     
          3 Beasley, Asher           '92 Englewood Recreation      5:39.93     
          4 Klypka, Ellyn            '91 Wayne Recreation          6:07.54     
          5 Hwang, Christina         '92 Paramus Recreation        6:36.92     
          6 Popp, Caroline           '92 Ridgefield Recreation     7:04.45     
                                                                               
                          Midget Girls 3,000 Meter Run                         
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= ========    
          1 Graham, Monique          '91 Transy East Track Club    12:38.46    
          2 Klypka, Ellyn            '91 Wayne Recreation          12:39.71    
          3 Benson, Erin             '91 Paramus Recreation        15:28.63    
                                                                               
                         Midget Girls 4x100 Meter Relay                        
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
               PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                 
               =====  =================================== =======              
                   1  EOD       East Orange Dragons TC      58.51              
                   2  PGTC      Paterson Gazelles TC      1:01.66              
                   3  JETT      Jetta Track Club          1:02.01              
                   4  MAHW      Mahwah Youth Sports       1:07.42              
                   5  COME      Comet Track Club          1:08.20              
                                                                               
                         Midget Girls 4x400 Meter Relay                        
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
               PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                 
               =====  =================================== =======              
                   1  PGTC      Paterson Gazelles TC      4:57.75              
                   2  EOD       East Orange Dragons TC    5:17.41              
                                                                               
                             Midget Girls Long Jump                            
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
    PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK                  
    ===== ========================== =================== =====                 
        1 Tolbert, Afreysa       '91 Jetta Track Club    3.40m  NWI  11'02.00  
        2 Hunter, Venesha        '92 Jetta Track Club    3.32m  NWI  10'10.75  

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 12
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                       Midget Girls Long Jump (Continued)                      
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
    PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK                  
    ===== ========================== =================== =====                 
        3 Pantale, Alana         '92 Wayne Recreation    3.22m  NWI  10'06.75  
        4 Mold, Victoria         '92 Mahwah Youth Sports 3.07m  NWI  10'01.00  
        5 Palazzoto, Kathryn     '91 Nutley Recreation   2.92m  NWI  9'07.00   
        6 Devone, Sherece        '91 Devone Youth Track  2.84m  NWI  9'04.00   
        6 Bourdeau, Kaitlin      '92 Mahwah Youth Sports 2.84m  NWI  9'04.00   
        6 Rosenfeld, Kelly       '92 Florham Park Track  2.84m  NWI  9'04.00   
        9 Muti, Lauren           '92 Wayne Recreation    2.61m  NWI  8'06.75   
                                                                               
                          Midget Girls Shot Put 6 lb.                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
       PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK               
       ===== ========================== =================== =====              
           1 Pantale, Alana         '92 Wayne Recreation    8.24m 27'00.50     
           2 Caruso, Lori           '91 Lakeland Track & Fi 7.91m 25'11.50     
           3 Daniels, Jocilyn       '91 Hackensack Recreati 7.11m 23'04.00     
           4 Sims, Ashley           '92 Hackensack Recreati 6.98m 22'11.00     
           5 Knighton, Emma         '91 Paterson Gazelles T 6.43m 21'01.25     
           6 Mkanyia, Patricia      '91 Jersey City Recreat 5.51m 18'01.00     
           7 Sherman, Lindsey       '92 Comet Track Club    4.82m 15'09.75     
           8 Martin, Danielle       '92 Comet Track Club    4.78m 15'08.25     
           9 Parker, Cara           '92 Ridgefield Recreati 4.48m 14'08.50     
          10 Passera, Logan         '92 Paramus Recreation  4.12m 13'06.25     
          11 Popp, Caroline         '92 Ridgefield Recreati 4.06m 13'04.00     
          12 Schneider, Kelsey      '92 Paramus Recreation  3.12m 10'03.00     
                                                                               
                       Midget Girls 1,500 Meter Race Walk                      
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= ========    
          1 Dell'Aquila, Victoria    '91 Paramus Recreation         8:20.61    
          2 Bollerman, Megan         '92 Mahwah Youth Sports        9:59.72    
          3 Pacillo, Sunny           '92 Mahwah Youth Sports       10:24.42    
          - Brown, Coleena           '92 Hackensack Recreation           DQ    
                                                                               
                           Youth Girls 100 Meter Dash                          
                                                                               
                    Preliminaries - Results  - Sunday 06/01/03                 
                  Problem...advancement formula not available                  
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Nwaneri, Ogechi          '90 Comet Track Club          12.58  NWI   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 13
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                     Youth Girls 100 Meter Dash (Continued)                    
                                                                               
                    Preliminaries - Results  - Sunday 06/01/03                 
                  Problem...advancement formula not available                  
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         2 Vassell, Raquel          '89 East Orange Dragons TC    13.16  NWI   
         3 Sams, Epiphany           '90 Englewood Recreation      13.58  NWI   
         4 Bullock, Shareece        '90 Comet Track Club          13.92  NWI   
         5 Howard, Chante           '90 Paterson Gazelles TC      14.15  NWI   
         6 Royster, Claudia         '89 Comet Track Club          14.17  NWI   
         7 Thompson, Tashonna       '89 Paterson Gazelles TC      14.38  NWI   
         8 KO, Tori                 '89 Paramus Recreation        14.53  NWI   
         9 Vazquez, Rosemary        '89 Paterson Gazelles TC      14.78  NWI   
        10 Feliciano, Felicia       '90 Paterson Gazelles TC      14.98  NWI   
        10 Kugler, Jaime            '89 Saddle Brook JR Track     14.98  NWI   
        12 Williams, Saniyyah       '90 Paterson Gazelles TC      15.01  NWI   
        13 Van Dunk, Samantha       '89 Mahwah Youth Sports       15.17  NWI   
        14 Jankowski, Ariel         '90 Paramus Recreation        15.32  NWI   
        15 Flores, Ashley           '90 Saddle Brook JR Track     15.51  NWI   
        16 Shelly, Christina        '90 Englewood Recreation      15.72  NWI   
        17 Messing, Lynne           '90 Paramus Recreation        16.16  NWI   
        18 Pierro, Gina             '90 Paramus Recreation        17.06  NWI   
        19 Lundquist, Christine     '90 Paramus Recreation        17.75  NWI   
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Nwaneri, Ogechi          '90 Comet Track Club          12.74  NWI   
         2 Vassell, Raquel          '89 East Orange Dragons TC    13.43  NWI   
         3 Sams, Epiphany           '90 Englewood Recreation      13.68  NWI   
         4 Bullock, Shareece        '90 Comet Track Club          13.95  NWI   
         5 Howard, Chante           '90 Paterson Gazelles TC      14.20  NWI   
         6 KO, Tori                 '89 Paramus Recreation        14.49  NWI   
                                                                               
                           Youth Girls 200 Meter Dash                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Nwaneri, Ogechi          '90 Comet Track Club          27.34  NWI   
         2 Carter, Tiffany          '89 East Orange Dragons TC    28.26  NWI   
         3 Vassell, Raquel          '89 East Orange Dragons TC    29.03  NWI   
         4 Thompson, Tashonna       '89 Paterson Gazelles TC      29.29  NWI   
         5 Howard, Chante           '90 Paterson Gazelles TC      29.86  NWI   
         6 Sams, Epiphany           '90 Englewood Recreation      30.67  NWI   
         7 Bullock, Shareece        '90 Comet Track Club          30.74  NWI   
         8 Loughlin, Kelly          '90 Paramus Recreation        30.81  NWI   
         9 Feliciano, Felicia       '90 Paterson Gazelles TC      31.62  NWI   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 14
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                     Youth Girls 200 Meter Dash (Continued)                    
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
        10 Williams, Saniyyah       '90 Paterson Gazelles TC      32.24  NWI   
        11 Flores, Ashley           '90 Saddle Brook JR Track     34.15  NWI   
                                                                               
                           Youth Girls 400 Meter Dash                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Crawford, Kristin        '90 Transy East Track Club    1:00.62     
          2 Carter, Tiffany          '89 East Orange Dragons TC    1:03.56     
          3 Stewart, Bianca          '90 Comet Track Club          1:03.86     
          4 Royster, Tangiah         '90 East Orange Dragons TC    1:04.50     
          5 Beason, Quiona           '90 Transy East Track Club    1:05.04     
          6 Duncan, Arial            '90 Comet Track Club          1:05.48     
          7 Johnson, Anise M.        '89 Unattached                1:06.10     
          8 Binns, Nicole            '90 Transy East Track Club    1:07.46     
          9 Loughlin, Kelly          '90 Paramus Recreation        1:08.81     
         10 Howard, Chante           '90 Paterson Gazelles TC      1:10.63     
         11 Goods, Anajia            '90 East Orange Dragons TC    1:10.85     
         12 Godbolt, Jasmine         '90 Transy East Track Club    1:12.73     
         13 Shelly, Christina        '90 Englewood Recreation      1:21.81     
                                                                               
                           Youth Girls 800 Meter Run                           
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Crawford, Kristin        '90 Transy East Track Club    2:32.92     
          2 Binns, Kerry Ann         '89 Transy East Track Club    2:33.48     
          3 Stewart, Bianca          '90 Comet Track Club          2:33.75     
          4 Beason, Quiona           '90 Transy East Track Club    2:35.12     
          5 Bariexca, Lauren         '89 Unattached                2:38.87     
          6 Binns, Nicole            '90 Transy East Track Club    2:41.40     
          7 Johnson, Anise M.        '89 Unattached                2:42.44     
          8 Beasley, Alyssa          '90 Englewood Recreation      2:43.25     
          9 Loughlin, Kelly          '90 Paramus Recreation        2:49.29     
         10 Godbolt, Jasmine         '90 Transy East Track Club    2:50.18     
         11 Joseph, Sandra           '90 East Orange Dragons TC    3:03.77     
         12 Flores, Unicel           '90 Jersey City Recreation    3:10.32     

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 15
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                          Youth Girls 1,500 Meter Run                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Jackucewicz, Briana      '90 Blaze Track Club          5:06.84     
          2 Cromartie, Ashley        '90 Transy East Track Club    5:11.96     
          3 Binns, Kerry Ann         '89 Transy East Track Club    5:28.66     
          4 Bariexca, Lauren         '89 Unattached                5:28.85     
          5 Miller, Anna             '89 Unattached                6:06.64     
          6 Joseph, Sandra           '90 East Orange Dragons TC    6:15.32     
          7 Kirsch, Danielle         '90 Paramus Recreation        6:35.88     
                                                                               
                          Youth Girls 3,000 Meter Run                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= ========    
          1 Jackucewicz, Briana      '90 Blaze Track Club          10:51.20    
          2 Cromartie, Ashley        '90 Transy East Track Club    12:25.94    
          3 Hannon, Tara             '90 Paramus Recreation        12:48.60    
          4 Hannon, Patricia         '90 Paramus Recreation        13:23.64    
          5 Miller, Anna             '89 Unattached                13:52.12    
          6 Kirsch, Danielle         '90 Paramus Recreation        13:59.32    
                                                                               
                         Youth Girls 4x100 Meter Relay                         
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
               PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                 
               =====  =================================== =======              
                   1  COME      Comet Track Club            55.36              
                   2  EOD       East Orange Dragons TC      56.05              
                   3  ENGL      Englewood Recreation        59.65              
                   4  PGTC      Paterson Gazelles TC      1:00.20              
                   5  SB        Saddle Brook JR Track     1:00.57              
                                                                               
                         Youth Girls 4x400 Meter Relay                         
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
               PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                 
               =====  =================================== =======              
                   1  ENGL      Englewood Recreation      5:07.11              
                   2  SB        Saddle Brook JR Track     5:09.42              

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 16
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                             Youth Girls Long Jump                             
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
    PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK                  
    ===== ========================== =================== =====                 
        1 Cirello, Celia         '90 Saddle Brook JR Tra 3.70m  NWI  12'01.75  
        2 Demarco, Chelsea       '89 Wayne Recreation    3.67m  NWI  12'00.50  
        3 Flores, Ashley         '90 Saddle Brook JR Tra 3.57m  NWI  11'08.50  
        4 Rosenfeld, Lauren      '90 Florham Park Track  3.55m  NWI  11'07.75  
        5 Jankowski, Ariel       '90 Paramus Recreation  3.09m  NWI  10'01.75  
        6 Messing, Lynne         '90 Paramus Recreation  2.87m  NWI  9'05.00   
        7 Lundquist, Christine   '90 Paramus Recreation  2.76m  NWI  9'00.75   
        8 Wells, Tracy           '89 Hackensack Recreati 2.28m  NWI  7'05.75   
                                                                               
                           Youth Girls Shot Put 6 lb.                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
       PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK               
       ===== ========================== =================== =====              
           1 Jones, Krissy          '89 Lakeland Track & Fi 9.90m 32'05.75     
           2 Jankowski, Ariel       '90 Paramus Recreation  8.58m 28'01.75     
           3 Demarco, Chelsea       '89 Wayne Recreation    7.97m 26'01.75     
           4 Jackson, Dasha         '90 Transy East Track C 7.52m 24'08.25     
           5 Cordero, Leann         '89 Unattached          7.42m 24'04.25     
           6 Pomo, Arianna          '89 Saddle Brook JR Tra 7.41m 24'03.75     
           7 Catapano, Katie        '90 Saddle Brook JR Tra 7.16m 23'06.00     
           8 Messing, Lynne         '90 Paramus Recreation  5.93m 19'05.50     
           9 Pierro, Gina           '90 Paramus Recreation  4.55m 14'11.25     
                                                                               
                       Youth Girls 3,000 Meter Race Walk                       
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= ========    
          1 Snochowski, Allison      '90 Unattached                16:44.80    
          2 Klein, Nicole            '90 New Jersey Striders       20:06.00    
          3 Durante, Julianne        '89 Mahwah Youth Sports       21:30.00    
                                                                               
                         Sub-Bantam Boys 100 Meter Dash                        
                                                                               
                    Preliminaries - Results  - Sunday 06/01/03                 
                  Problem...advancement formula not available                  
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Wynn, Brion              '95 Jetta Track Club          16.63  NWI   
         2 Bronner, Mark            '95 Comet Track Club          16.84  NWI   
         3 Bullard, Reginald        '96 Newark Survivors TC       17.14  NWI   
         4 Reed, Deshawn            '95 Jersey City Recreation    17.27  NWI   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 17
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                   Sub-Bantam Boys 100 Meter Dash (Continued)                  
                                                                               
                    Preliminaries - Results  - Sunday 06/01/03                 
                  Problem...advancement formula not available                  
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         5 Morici, Todd             '95 Mahwah Youth Sports       17.45  NWI   
         6 Todd, Tyler              '96 Comet Track Club          17.61  NWI   
         7 Dixon, Kareem            '96 Hackensack Recreation     17.71  NWI   
         8 Murph, Josh              '95 Jetta Track Club          17.88  NWI   
         9 Jeffries, Quanree        '95 Newark Survivors TC       17.90  NWI   
        10 Lee, Calvaughn           '95 Jetta Track Club          18.32  NWI   
        11 Patterson, Keoko         '95 Jetta Track Club          18.47  NWI   
        12 Finley, Nigel            '95 Comet Track Club          18.53  NWI   
        13 Fischer, Matthew         '96 Jetta Track Club          18.65  NWI   
        14 Merritt, Josiah          '95 Jetta Track Club          18.69  NWI   
        15 Lopez, Christian         '96 Paterson Gazelles TC      18.77  NWI   
        16 Tucker, Jason            '95 Englewood Recreation      18.83  NWI   
        17 Lee, Andrew              '95 Mahwah Youth Sports       19.21  NWI   
        18 Spivey, Shyteek          '95 Newark Survivors TC       19.59  NWI   
        19 Yoon, Albert             '96 Paramus Recreation        20.01  NWI   
        20 Mitchell, Mustafa        '97 Newark Survivors TC       20.05  NWI   
        21 Goodluck, Austin         '96 Comet Track Club          20.06  NWI   
        22 Levermore, Kyle          '96 Mahwah Youth Sports       20.25  NWI   
        23 Taylor, Michael          '96 East Orange Striders      20.46  NWI   
        24 Lee, William             '96 Mahwah Youth Sports       20.54  NWI   
        25 Giordano, Frank          '96 Saddle Brook JR Track     20.65  NWI   
        26 MACIAS, Fabio            '95 Paramus Recreation        20.92  NWI   
        27 Spano, Joseph            '95 Saddle Brook JR Track     21.01  NWI   
        28 Isele, Mathew            '95 Mahwah Youth Sports       21.09  NWI   
        29 Stewart, David           '95 Jetta Track Club          21.18  NWI   
        30 Mitchel, Elijah          '95 Newark Survivors TC       21.21  NWI   
        31 Dyer, Asante             '96 Paterson Gazelles TC      21.36  NWI   
        32 Passarelli, Michael      '95 Paramus Recreation        21.77  NWI   
        33 Tolbert, Naader          '96 Jetta Track Club          22.16  NWI   
        34 Muhammad, Tawfeeq        '97 Newark Survivors TC       22.61  NWI   
        35 Sherman, Ellison         '97 Comet Track Club          22.92  NWI   
        36 Ayob, George             '96 Paramus Recreation        23.18  NWI   
        37 Paolazzi, Daniel         '96 Paramus Recreation        24.93  NWI   
        38 Sherman, Elliot          '98 Comet Track Club          24.96  NWI   
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Wynn, Brion              '95 Jetta Track Club          16.38  NWI   
         2 Reed, Deshawn            '95 Jersey City Recreation    16.58  NWI   
         3 Bronner, Mark            '95 Comet Track Club          16.82  NWI   
         4 Bullard, Reginald        '96 Newark Survivors TC       16.97  NWI   
         5 Morici, Todd             '95 Mahwah Youth Sports       17.28  NWI   
         6 Todd, Tyler              '96 Comet Track Club          18.22  NWI   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 18
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                         Sub-Bantam Boys 200 Meter Dash                        
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Wynn, Brion              '95 Jetta Track Club          35.41  NWI   
         2 Reed, Deshawn            '95 Jersey City Recreation    36.42  NWI   
         3 Murph, Josh              '95 Jetta Track Club          37.14  NWI   
         4 Bullard, Reginald        '96 Newark Survivors TC       37.34  NWI   
         5 Bronner, Mark            '95 Comet Track Club          37.68  NWI   
         6 Dyer, Asante             '96 Paterson Gazelles TC      37.95  NWI   
         7 Schneider, Matthew       '95 Paramus Recreation        39.23  NWI   
         8 Lee, Calvaughn           '95 Jetta Track Club          39.30  NWI   
         9 Jeffries, Quanree        '95 Newark Survivors TC       39.48  NWI   
        10 Finley, Nigel            '95 Comet Track Club          39.92  NWI   
        11 Mitchel, Elijah          '95 Newark Survivors TC       40.24  NWI   
        12 Patterson, Keoko         '95 Jetta Track Club          40.40  NWI   
        13 Merritt, Josiah          '95 Jetta Track Club          40.54  NWI   
        14 Tucker, Jason            '95 Englewood Recreation      40.57  NWI   
        15 Lopez, Christian         '96 Paterson Gazelles TC      40.67  NWI   
        16 Fischer, Matthew         '96 Jetta Track Club          41.13  NWI   
        17 Todd, Tyler              '96 Comet Track Club          41.70  NWI   
        18 Spivey, Shyteek          '95 Newark Survivors TC       44.24  NWI   
        19 Giordano, Frank          '96 Saddle Brook JR Track     44.94  NWI   
        20 Goodluck, Austin         '96 Comet Track Club          45.43  NWI   
        21 Mitchell, Mustafa        '97 Newark Survivors TC       47.53  NWI   
        22 Taylor, Michael          '96 East Orange Striders      48.08  NWI   
        23 Tolbert, Naader          '96 Jetta Track Club          48.78  NWI   
        24 Spano, Joseph            '95 Saddle Brook JR Track     49.45  NWI   
        25 Hogan, Isaiah            '97 Jetta Track Club          50.46  NWI   
        26 Sherman, Ellison         '97 Comet Track Club          51.80  NWI   
        27 Sherman, Elliot          '98 Comet Track Club          53.65  NWI   
        28 Muhammad, Tawfeeq        '97 Newark Survivors TC       54.03  NWI   
                                                                               
                         Sub-Bantam Boys 400 Meter Dash                        
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Gibbs, Tyrell            '95 Comet Track Club          1:20.39     
          2 Bronner, Mark            '95 Comet Track Club          1:23.46     
          3 Gieger, Christopher      '95 Paramus Recreation        1:27.24     
          4 Schneider, Matthew       '95 Paramus Recreation        1:28.67     
          5 Dyer, Asante             '96 Paterson Gazelles TC      1:29.43     
          6 Todd, Tyler              '96 Comet Track Club          1:31.06     
          7 Gabay, Aaron             '95 Englewood Recreation      1:31.47     
          8 McIntyre, Walter         '95 Jersey City Recreation    1:32.38     
          9 Passera, Sam             '95 Paramus Recreation        1:37.89     
         10 Giordano, Frank          '96 Saddle Brook JR Track     1:38.72     
         11 Stallone, Ryan           '95 Paramus Recreation        1:44.28     

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 19
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                   Sub-Bantam Boys 400 Meter Dash (Continued)                  
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
         12 Yoon, Albert             '96 Paramus Recreation        1:46.35     
         13 Spano, Joseph            '95 Saddle Brook JR Track     1:47.37     
         14 Richardson, Colin        '96 Paramus Recreation        1:48.90     
         15 Muhammad, Tawfeeq        '97 Newark Survivors TC       1:49.12     
         16 Taylor, Michael          '96 East Orange Striders      1:54.61     
         17 Mitchell, Mustafa        '97 Newark Survivors TC       2:05.59     
         18 Ayob, George             '96 Paramus Recreation        2:24.39     
                                                                               
                         Sub-Bantam Boys 800 Meter Run                         
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Gieger, Christopher      '95 Paramus Recreation        3:17.68     
          2 Gibbs, Tyrell            '95 Comet Track Club          3:17.89     
          3 McIntyre, Walter         '95 Jersey City Recreation    3:22.99     
          4 Passera, Sam             '95 Paramus Recreation        3:25.85     
          5 Gabay, Aaron             '95 Englewood Recreation      3:26.60     
          6 Schneider, Matthew       '95 Paramus Recreation        3:27.15     
          7 LA Manna, Daniel         '96 Unattached                3:27.26     
          8 Levermore, Kyle          '96 Mahwah Youth Sports       3:56.84     
                                                                               
                        Sub-Bantam Boys 1,500 Meter Run                        
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 McIntyre, Walter         '95 Jersey City Recreation    6:36.52     
                                                                               
                       Sub-Bantam Boys 4x100 Meter Relay                       
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
               PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                 
               =====  =================================== =======              
                   1  JETT      Jetta Track Club          1:13.25              
                   2  NSUR      Newark Survivors TC       1:17.44              
                   3  JETT "B"  Jetta Track Club          1:25.75              

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 20
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                           Sub-Bantam Boys Long Jump                           
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
    PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK                  
    ===== ========================== =================== =====                 
        1 Gabay, Aaron           '95 Englewood Recreatio 2.87m  NWI  9'05.00   
        2 Morici, Todd           '95 Mahwah Youth Sports 2.66m  NWI  8'08.75   
        3 Passarelli, Michael    '95 Paramus Recreation  1.85m  NWI  6'01.00   
        4 Levermore, Kyle        '96 Mahwah Youth Sports 1.54m  NWI  5'00.75   
        5 Mouzakitis, Demetrios  '95 Ridgefield Recreati 1.32m  NWI  4'04.00   
                                                                               
                           Bantam Boys 100 Meter Dash                          
                                                                               
                    Preliminaries - Results  - Sunday 06/01/03                 
                  Problem...advancement formula not available                  
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Glass, Najee             '94 Comet Track Club          13.98  NWI   
         2 Wimbush, Sean            '93 Jetta Track Club          14.80  NWI   
         3 Fuller, Devin L.         '94 Jetta Track Club          14.98  NWI   
         4 Arscott, Daniel          '93 East Orange Dragons TC    15.06  NWI   
         5 Hunt, Tishavn            '93 Newark Survivors TC       15.31  NWI   
         6 Rowe, Daniel             '94 East Orange Dragons TC    15.33  NWI   
         7 Tisdale, Tre'            '94 East Orange Dragons TC    15.34  NWI   
         8 Bembridge, Darnell       '93 East Orange Dragons TC    15.52  NWI   
         9 Tolbert, Harun           '93 Jetta Track Club          16.01  NWI   
        10 Dixon, Darryl            '94 Hackensack Recreation     16.02  NWI   
        11 Strozek, Mieshko         '93 Nutley Recreation         16.20  NWI   
        12 Davis, Troy              '93 Jetta Track Club          16.31  NWI   
        13 King, Edward             '93 Comet Track Club          16.58  NWI   
        14 Lamanna, Anthony         '93 Unattached                16.67  NWI   
        15 Gabay, Dean              '93 Englewood Recreation      16.78  NWI   
        16 Goodluck, Richard        '93 Comet Track Club          16.84  NWI   
        17 Muhammad, Mubarak        '93 Newark Survivors TC       17.01  NWI   
        18 Kendricks, Kamal         '93 Jetta Track Club          17.11  NWI   
        19 Patterson, Siddiq        '94 Jetta Track Club          17.20  NWI   
        20 Lombardoni, Justin       '94 Mahwah Youth Sports       17.33  NWI   
        21 Pragdat, Luke            '93 Mahwah Youth Sports       17.37  NWI   
        21 Santana, Marcos          '93 Rutherford Recreation     17.37  NWI   
        23 Sheikh, Asad             '93 Paramus Recreation        17.42  NWI   
        24 Crincoli, Patrick        '93 Paramus Recreation        17.66  NWI   
        25 Fisher, Brian            '93 Nutley Recreation         17.75  NWI   
        26 Watson, Tariq            '93 Englewood Recreation      18.10  NWI   
        27 Negron, Quintin          '93 Jersey City Recreation    20.18  NWI   
        28 Stojanovic, Luka         '93 Paramus Recreation        20.98  NWI   
        29 Morel, Ryan              '94 Mahwah Youth Sports       21.21  NWI   
        30 Wang, John               '94 Paramus Recreation        21.56  NWI   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 21
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Glass, Najee             '94 Comet Track Club          14.61  NWI   
         2 Arscott, Daniel          '93 East Orange Dragons TC    14.87  NWI   
         3 Hunt, Tishavn            '93 Newark Survivors TC       15.04  NWI   
         4 Wimbush, Sean            '93 Jetta Track Club          15.20  NWI   
         5 Fuller, Devin L.         '94 Jetta Track Club          15.36  NWI   
         6 Bembridge, Darnell       '93 East Orange Dragons TC    15.50  NWI   
                                                                               
                           Bantam Boys 200 Meter Dash                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Glass, Najee             '94 Comet Track Club          30.50  NWI   
         2 Tisdale, Tre'            '94 East Orange Dragons TC    31.71  NWI   
         3 Bembridge, Darnell       '93 East Orange Dragons TC    32.10  NWI   
         4 Arscott, Daniel          '93 East Orange Dragons TC    32.11  NWI   
         5 Hunt, Tishavn            '93 Newark Survivors TC       32.17  NWI   
         6 Murphy, Bryan            '93 Jetta Track Club          32.90  NWI   
         7 Rowe, Daniel             '94 East Orange Dragons TC    33.59  NWI   
         8 Dixon, Darryl            '94 Hackensack Recreation     33.91  NWI   
         9 Fuller, Devin L.         '94 Jetta Track Club          34.08  NWI   
        10 Tisdale, Juwan           '93 East Orange Dragons TC    34.43  NWI   
        11 Jenkins, Malcolm         '94 East Orange Striders      35.68  NWI   
        12 Tolbert, Harun           '93 Jetta Track Club          35.83  NWI   
        13 Goodluck, Richard        '93 Comet Track Club          36.04  NWI   
        14 Davis, Troy              '93 Jetta Track Club          36.30  NWI   
        15 Wimbush, Sean            '93 Jetta Track Club          36.84  NWI   
        16 Muhammad, Mubarak        '93 Newark Survivors TC       37.07  NWI   
        17 Reed, Almalik            '93 Paterson Gazelles TC      37.10  NWI   
        18 Lombardoni, Justin       '94 Mahwah Youth Sports       39.10  NWI   
        19 Santana, Marcos          '93 Rutherford Recreation     40.07  NWI   
        20 Negron, Quintin          '93 Jersey City Recreation    44.04  NWI   
                                                                               
                           Bantam Boys 400 Meter Dash                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Glass, Najee             '94 Comet Track Club          1:07.40     
          2 Lewis, Aubrey            '93 Unattached                1:07.63     
          3 Gregory, Brandon         '93 Jetta Track Club          1:10.63     
          4 Hunt, Tishavn            '93 Newark Survivors TC       1:13.72     
          5 Reaves, Aaron            '94 Jersey City Recreation    1:16.75     
          6 Tisdale, Juwan           '93 East Orange Dragons TC    1:18.05     
          7 Hilton, Jamal            '93 Transy East Track Club    1:18.86     
          8 Kendricks, Kamal         '93 Jetta Track Club          1:20.01     

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 22
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                     Bantam Boys 400 Meter Dash (Continued)                    
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          9 Gulati, Rishi            '94 Saddle Brook JR Track     1:23.14     
         10 Strozek, Mieshko         '93 Nutley Recreation         1:25.29     
         11 Reed, Almalik            '93 Paterson Gazelles TC      1:25.83     
         12 Saunders, Rhashon        '93 East Orange Dragons TC    1:27.87     
         13 Fisher, Brian            '93 Nutley Recreation         1:30.19     
         14 Hwang, Alan              '94 Paramus Recreation        1:30.44     
         15 Woods, Curran            '93 Mahwah Youth Sports       1:30.87     
         16 Muhammad, Mubarak        '93 Newark Survivors TC       1:33.22     
         17 Jenkins, Malcolm         '94 East Orange Striders      1:35.39     
         18 Morel, Ryan              '94 Mahwah Youth Sports       1:46.05     
         19 Wang, John               '94 Paramus Recreation        1:54.20     
                                                                               
                           Bantam Boys 800 Meter Run                           
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Andrews, Anthony         '93 Transy East Track Club    2:38.17     
          2 Lewis, Aubrey            '93 Unattached                2:43.09     
          3 Allen, Dante             '94 Transy East Track Club    2:52.62     
          4 Reaves, Aaron            '94 Jersey City Recreation    2:53.80     
          5 Salley, Marqui           '93 East Orange Dragons TC    2:54.02     
          6 Hilton, Jamal            '93 Transy East Track Club    2:55.61     
          7 Lamanna, Anthony         '93 Unattached                3:00.12     
          8 Saunders, Rhashon        '93 East Orange Dragons TC    3:00.72     
          9 Horgan, William          '93 Mahwah Youth Sports       3:05.20     
         10 Dixon, Darryl            '94 Hackensack Recreation     3:08.55     
         11 Gabay, Dean              '93 Englewood Recreation      3:09.08     
         12 Gehring, Hye-Sung        '93 Nutley Recreation         3:12.59     
         13 Dyer, Amani              '93 Paterson Gazelles TC      3:22.38     
         14 James, JR, Derrik        '94 Jersey City Recreation    3:23.53     
                                                                               
                          Bantam Boys 1,500 Meter Run                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Andrews, Anthony         '93 Transy East Track Club    5:19.30     
          2 Allen, Dante             '94 Transy East Track Club    5:40.15     
          3 Salley, Marqui           '93 East Orange Dragons TC    5:44.44     
          4 Lamanna, Anthony         '93 Unattached                6:11.80     
          5 Gehring, Hye-Sung        '93 Nutley Recreation         6:20.38     
          6 Gugliotta, Kyle          '93 Saddle Brook JR Track     6:22.49     
          7 Dyer, Amani              '93 Paterson Gazelles TC      6:25.64     

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 23
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                    Bantam Boys 1,500 Meter Run (Continued)                    
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          8 Hwang, Alan              '94 Paramus Recreation        6:34.69     
          9 James, JR, Derrik        '94 Jersey City Recreation    6:38.26     
                                                                               
                         Bantam Boys 4x100 Meter Relay                         
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
               PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                 
               =====  =================================== =======              
                   1  JETT      Jetta Track Club          1:02.08              
                   2  EOD       East Orange Dragons TC    1:02.42              
                   3  JETT "B"  Jetta Track Club          1:07.88              
                   4  MAHW      Mahwah Youth Sports       1:19.78              
                                                                               
                         Bantam Boys 4x400 Meter Relay                         
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
               PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                 
               =====  =================================== =======              
                   1  EOD       East Orange Dragons TC    5:26.87              
                                                                               
                             Bantam Boys Long Jump                             
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
    PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK                  
    ===== ========================== =================== =====                 
        1 Gregory, Brandon       '93 Jetta Track Club    3.43m  NWI  11'03.00  
        2 Wimbush, Sean          '93 Jetta Track Club    3.25m  NWI  10'08.00  
        3 Gulati, Rishi          '94 Saddle Brook JR Tra 2.81m  NWI  9'02.75   
        4 Pragdat, Luke          '93 Mahwah Youth Sports 2.79m  NWI  9'02.00   
        5 Gugliotta, Kyle        '93 Saddle Brook JR Tra 2.64m  NWI  8'08.00   
        6 Sheikh, Asad           '93 Paramus Recreation  2.36m  NWI  7'09.00   
        7 Passarelli, Thomas     '93 Paramus Recreation  2.33m  NWI  7'07.75   
        8 Drake, Dylan           '93 Mahwah Youth Sports 2.26m  NWI  7'05.00   
        9 Bourdeau, John         '95 Mahwah Youth Sports 1.57m  NWI  5'02.00   
                                                                               
                           Bantam Boys Shot Put 6 lb.                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
       PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK               
       ===== ========================== =================== =====              
           1 Atkinson, Billy        '93 Mahwah Youth Sports 6.20m 20'04.25     
           2 Pragdat, Luke          '93 Mahwah Youth Sports 5.85m 19'02.50     

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 24
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                     Bantam Boys Shot Put 6 lb. (Continued)                    
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
       PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK               
       ===== ========================== =================== =====              
           3 Patterson, Siddiq      '94 Jetta Track Club    5.84m 19'02.00     
           4 Goodluck, Richard      '93 Comet Track Club    5.16m 16'11.25     
           5 Woods, Curran          '93 Mahwah Youth Sports 4.58m 15'00.50     
           6 Passarelli, Thomas     '93 Paramus Recreation  4.49m 14'08.75     
           7 Maher, Erik            '95 Unattached          4.28m 14'00.50     
           8 Gulati, Rishi          '94 Saddle Brook JR Tra 4.19m 13'09.00     
           9 Patterson, Keoko       '95 Jetta Track Club    3.78m 12'05.00     
          10 Horgan, William        '93 Mahwah Youth Sports 3.76m 12'04.00     
          11 Drake, Dylan           '93 Mahwah Youth Sports 3.72m 12'02.50     
          12 Stojanovic, Luka       '93 Paramus Recreation  3.34m 10'11.50     
          13 Bourdeau, John         '95 Mahwah Youth Sports 2.10m 6'10.75      
                                                                               
                       Bantam Boys 1,500 Meter Race Walk                       
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= ========    
          1 Bourdeau, John           '95 Mahwah Youth Sports       11:18.59    
                                                                               
                           Midget Boys 100 Meter Dash                          
                                                                               
                    Preliminaries - Results  - Sunday 06/01/03                 
                  Problem...advancement formula not available                  
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Caggiano, Patsy          '92 Unattached                13.67  NWI   
         2 Phillips, Shakim         '92 Paterson Gazelles TC      13.72  NWI   
         3 Jenerson, Davian         '92 East Orange Dragons TC    13.91  NWI   
         4 Williams, Darrell        '91 Lakeland Track & Field    14.05  NWI   
         5 Reich, Jonathan          '91 Unattached                14.09  NWI   
         6 Brown, Kaheem            '91 Paterson Gazelles TC      14.17  NWI   
         7 Shellman, Eddie          '91 Hackensack Recreation     14.46  NWI   
         8 Kimbrough, Craig         '92 Lakeland Track & Field    14.72  NWI   
         8 Brown, Demetrius         '91 Lakeland Track & Field    14.72  NWI   
        10 Taylor, Matthew          '92 East Orange Striders      14.90  NWI   
        11 Murray, Wali             '92 East Orange Dragons TC    14.92  NWI   
        12 Gray, Tarique            '92 Englewood Recreation      14.99  NWI   
        13 Thomas, Claude           '92 Comet Track Club          15.00  NWI   
        14 Bigby, Bill              '92 Comet Track Club          15.02  NWI   
        15 Knopka, Samuel           '92 Lakeland Track & Field    15.17  NWI   
        16 Muhammad, Abu Adam       '91 Newark Survivors TC       15.21  NWI   
        17 Payne, Justice           '91 Paterson Gazelles TC      15.30  NWI   
        18 Carter, Malcolm          '92 Englewood Recreation      15.81  NWI   
        18 Carter, Keegan           '92 Jetta Track Club          15.81  NWI   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 25
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                     Midget Boys 100 Meter Dash (Continued)                    
                                                                               
                    Preliminaries - Results  - Sunday 06/01/03                 
                  Problem...advancement formula not available                  
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
        20 Heidt, Evan              '91 Paramus Recreation        16.12  NWI   
        21 Simmons, Dequan          '91 Englewood Recreation      16.13  NWI   
        22 Fellner, Daniel          '91 Mahwah Youth Sports       16.32  NWI   
        23 Juiston, Rasheed         '92 Newark Survivors TC       16.52  NWI   
        24 Finley, Robert           '92 Comet Track Club          17.25  NWI   
        25 Ruiz, Peter              '92 Woodridge Track And Field 17.94  NWI   
        26 Crowell, Jahad           '92 Newark Survivors TC       19.15  NWI   
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Caggiano, Patsy          '92 Unattached                13.64  NWI   
         2 Jenerson, Davian         '92 East Orange Dragons TC    13.84  NWI   
         3 Phillips, Shakim         '92 Paterson Gazelles TC      14.00  NWI   
         4 Brown, Kaheem            '91 Paterson Gazelles TC      14.35  NWI   
         5 Williams, Darrell        '91 Lakeland Track & Field    14.69  NWI   
         6 Shellman, Eddie          '91 Hackensack Recreation     15.03  NWI   
                                                                               
                           Midget Boys 200 Meter Dash                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Williams, Logan          '91 Comet Track Club          28.14  NWI   
         2 Caggiano, Patsy          '92 Unattached                28.82  NWI   
         3 Jenerson, Davian         '92 East Orange Dragons TC    28.96  NWI   
         4 Phillips, Shakim         '92 Paterson Gazelles TC      29.16  NWI   
         5 Brown, Kaheem            '91 Paterson Gazelles TC      29.59  NWI   
         6 Gervasio, Thomas         '91 Lakeland Track & Field    30.02  NWI   
         7 Murray, Wali             '92 East Orange Dragons TC    30.30  NWI   
         8 Bigby, Bill              '92 Comet Track Club          30.65  NWI   
         9 Thomas, Claude           '92 Comet Track Club          30.89  NWI   
        10 Taylor, Matthew          '92 East Orange Striders      31.24  NWI   
        11 Brown, Demetrius         '91 Lakeland Track & Field    31.48  NWI   
        12 Owens, Joseph            '91 East Orange Dragons TC    31.51  NWI   
        13 Gray, Tarique            '92 Englewood Recreation      31.59  NWI   
        14 Muhammad, Abu Adam       '91 Newark Survivors TC       31.73  NWI   
        15 Knopka, Samuel           '92 Lakeland Track & Field    31.84  NWI   
        16 Kimbrough, Craig         '92 Lakeland Track & Field    32.26  NWI   
        17 Payne, Justice           '91 Paterson Gazelles TC      32.93  NWI   
        18 Carter, Malcolm          '92 Englewood Recreation      35.00  NWI   
        19 Dennis, Vernon           '92 Comet Track Club          36.58  NWI   
        20 Juiston, Rasheed         '92 Newark Survivors TC       37.77  NWI   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 26
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                     Midget Boys 200 Meter Dash (Continued)                    
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
        21 Crowell, Jahad           '92 Newark Survivors TC       42.23  NWI   
                                                                               
                           Midget Boys 400 Meter Dash                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Williams, Logan          '91 Comet Track Club          1:03.41     
          2 Brown, Kaheem            '91 Paterson Gazelles TC      1:07.19     
          3 Jenerson, Davian         '92 East Orange Dragons TC    1:07.65     
          4 James, Tajuan            '91 Transy East Track Club    1:10.83     
          5 Knopka, Samuel           '92 Lakeland Track & Field    1:10.87     
          6 Owens, Joseph            '91 East Orange Dragons TC    1:13.64     
          7 Muhammad, Abu Adam       '91 Newark Survivors TC       1:13.95     
          8 Gray, Tarique            '92 Englewood Recreation      1:16.21     
          9 Dennis, Vernon           '92 Comet Track Club          1:18.43     
         10 Carter, Malcolm          '92 Englewood Recreation      1:18.56     
         11 Taylor, Matthew          '92 East Orange Striders      1:19.07     
         12 Finley, Robert           '92 Comet Track Club          1:31.91     
         13 Juiston, Rasheed         '92 Newark Survivors TC       1:32.75     
         14 Crowell, Jahad           '92 Newark Survivors TC       1:48.09     
                                                                               
                           Midget Boys 800 Meter Dash                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Hilton, Larry            '92 Transy East Track Club    2:36.26     
          2 Newby, Terrence          '91 Comet Track Club          2:43.36     
          3 James, Tajuan            '91 Transy East Track Club    2:44.04     
          4 Cross, Malik             '91 East Orange Striders      2:45.26     
          5 Duncan, Christian        '92 Comet Track Club          2:45.73     
          6 Gervasio, Thomas         '91 Lakeland Track & Field    2:49.14     
          7 Froelick, Devin          '92 Comet Track Club          3:01.01     
          8 Flores, Al-Jose          '92 Jersey City Recreation    3:16.13     
                                                                               
                          Midget Boys 1,500 Meter Run                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Molke, Robert            '91 Transy East Track Club    4:57.74     
          2 Corbin, Salim            '92 Transy East Track Club    5:03.24     

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 27
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                    Midget Boys 1,500 Meter Run (Continued)                    
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          3 Hilton, Larry            '92 Transy East Track Club    5:18.48     
          4 Cross, Malik             '91 East Orange Striders      5:55.55     
          5 Froelick, Devin          '92 Comet Track Club          5:58.14     
          6 Flores, Al-Jose          '92 Jersey City Recreation    6:19.50     
          7 Novak, Frank             '92 Wayne Recreation          6:39.02     
                                                                               
                          Midget Boys 3,000 Meter Run                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= ========    
          1 Cross, Malik             '91 East Orange Striders      11:31.82    
          2 Federico, Michael        '91 Randolph Track & Field    11:34.11    
          3 Corbin, Salim            '92 Transy East Track Club    11:40.56    
          4 Molke, Robert            '91 Transy East Track Club    11:40.79    
          5 Fiorino, Nicholas        '91 Paramus Recreation        11:54.24    
          6 Wisse, Jacob             '92 Saddle Brook JR Track     12:43.72    
          7 Paolazzi, Christopher    '91 Paramus Recreation        13:20.31    
          8 Novak, Frank             '92 Wayne Recreation          13:52.91    
          9 Gramuglia, Anthony       '91 Paramus Recreation        14:01.00    
                                                                               
                         Midget Boys 4x100 Meter Relay                         
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
               PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                 
               =====  =================================== =======              
                   1  JERS      Jersey City Recreation      58.57              
                   2  EOD       East Orange Dragons TC      59.05              
                   3  LAKE      Lakeland Track & Field    1:00.59              
                                                                               
                         Midget Boys 4x400 Meter Relay                         
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
               PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                 
               =====  =================================== =======              
                   1  COME      Comet Track Club          4:38.00              
                   2  JERS      Jersey City Recreation    4:43.80              

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 28
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                             Midget Boys Long Jump                             
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
    PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK                  
    ===== ========================== =================== =====                 
        1 Shellman, Eddie        '91 Hackensack Recreati 4.18m  NWI  13'08.75  
        2 Fellner, Daniel        '91 Mahwah Youth Sports 3.32m  NWI  10'10.75  
        3 Russo, Anthony         '92 Wayne Recreation    2.89m  NWI  9'05.75   
        4 Schultz, Joseph        '92 Rutherford Recreati 2.13m  NWI  7'00.00   
        5 Gulati, Ravi           '91 Saddle Brook JR Tra 2.03m  NWI  6'08.00   
                                                                               
                           Midget Boys Shot Put 6 lb.                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
       PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK               
       ===== ========================== =================== =====              
           1 Farrand, Cole          '92 Lakeland Track & Fi 9.24m 30'03.75     
           2 Alexander, Curtis      '91 Jersey City Recreat 7.91m 25'11.50     
           3 Gervasio, Thomas       '91 Lakeland Track & Fi 7.86m 25'09.50     
           4 Tellian, Michael       '91 Paramus Recreation  6.78m 22'03.00     
           5 LU, Kevin              '91 Mahwah Youth Sports 6.53m 21'05.25     
           6 russo, mike            '92 Wayne Recreation    5.90m 19'04.25     
           7 Hartweg, Jonathon      '91 Mahwah Youth Sports 5.72m 18'09.25     
           8 Collins, Jack          '91 Mahwah Youth Sports 5.32m 17'05.50     
           9 Gulati, Ravi           '91 Saddle Brook JR Tra 4.57m 15'00.00     
          10 Novak, Frank           '92 Wayne Recreation    4.10m 13'05.50     
          11 Finnegan, Chris        '92 New Jersey Striders 4.05m 13'03.50     
          12 Ruiz, Peter            '92 Woodridge Track And 3.72m 12'02.50     
                                                                               
                       Midget Boys 1,500 Meter Race Walk                       
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= ========    
          1 Stuart, Christopher      '91 Paramus Recreation         8:21.98    
          2 Ference, Steven          '91 Saddle Brook JR Track     10:09.79    
                                                                               
                           Youth Boys 100 Meter Dash                           
                                                                               
                    Preliminaries - Results  - Sunday 06/01/03                 
                  Problem...advancement formula not available                  
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Sam, Jonathan            '90 Paramus Recreation        12.28  NWI   
         2 Pomiecinski, Arthur      '89 Unattached                12.97  NWI   
         3 Martinek, Joe            '89 Hopcatcong Hawks T&F      13.36  NWI   
         4 Fowler, Eugene           '89 Lakeland Track & Field    13.38  NWI   
         5 Blunt, Troy              '90 Paterson Gazelles TC      13.87  NWI   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 29
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                     Youth Boys 100 Meter Dash (Continued)                     
                                                                               
                    Preliminaries - Results  - Sunday 06/01/03                 
                  Problem...advancement formula not available                  
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         6 Walcott, Ausar           '90 Hackensack Recreation     14.08  NWI   
         7 Dyer, Akhenaton          '89 Paterson Gazelles TC      14.26  NWI   
         8 Mofunahya, David         '90 Englewood Recreation      14.49  NWI   
         9 Banton, Lawrence         '90 Englewood Recreation      14.74  NWI   
        10 Stever, Ray              '89 Woodridge Track And Field 14.77  NWI   
        11 Tucker, Jihad            '90 Englewood Recreation      14.91  NWI   
        12 Cobb, Brandon            '90 Hackensack Recreation     14.98  NWI   
        13 Victoria, Kenny          '89 Saddle Brook JR Track     15.12  NWI   
        14 Vergara, Michael         '89 Saddle Brook JR Track     15.37  NWI   
        15 Clark, Kayan             '90 Comet Track Club          16.29  NWI   
        16 Abbott, Dale             '89 Mahwah Youth Sports       17.17  NWI   
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Sam, Jonathan            '90 Paramus Recreation        12.26  NWI   
         2 Pomiecinski, Arthur      '89 Unattached                13.09  NWI   
         3 Fowler, Eugene           '89 Lakeland Track & Field    13.54  NWI   
         4 Blunt, Troy              '90 Paterson Gazelles TC      13.74  NWI   
         5 Martinek, Joe            '89 Hopcatcong Hawks T&F      14.00  NWI   
         6 Walcott, Ausar           '90 Hackensack Recreation     14.53  NWI   
                                                                               
                           Youth Boys 200 Meter Dash                           
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
         1 Sam, Jonathan            '90 Paramus Recreation        26.33  NWI   
         2 Fowler, Eugene           '89 Lakeland Track & Field    28.37  NWI   
         3 Blunt, Troy              '90 Paterson Gazelles TC      28.41  NWI   
         4 Gilchrist, Khiry         '89 Englewood Recreation      28.70  NWI   
         5 Dyer, Akhenaton          '89 Paterson Gazelles TC      28.73  NWI   
         6 Kuhn, Justin             '90 Lakeland Track & Field    28.81  NWI   
         7 Mofunahya, David         '90 Englewood Recreation      29.97  NWI   
         7 Martin, Sean             '89 Comet Track Club          29.97  NWI   
         9 Banton, Lawrence         '90 Englewood Recreation      30.72  NWI   
        10 Mullins, Lance           '89 Transy East Track Club    30.77  NWI   
        11 Hayden, Mark             '90 Wayne Recreation          30.96  NWI   
        12 Clark, Kayan             '90 Comet Track Club          31.19  NWI   
        13 Pantale, Chris           '90 Wayne Recreation          31.43  NWI   
        14 Dubois, Ryan             '90 Wayne Recreation          31.99  NWI   
        15 Snell, Michael           '89 Comet Track Club          32.29  NWI   
        16 Lazarus, Mark            '90 Comet Track Club          33.31  NWI   

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 30
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                     Youth Boys 200 Meter Dash (Continued)                     
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
     PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME         
     ===== ============================ ========================= ==========   
        17 Tucker, Jihad            '90 Englewood Recreation      33.77  NWI   
                                                                               
                           Youth Boys 400 Meter Dash                           
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Sam, Jonathan            '90 Paramus Recreation        1:00.70     
          2 Sternlicht, John         '89 Lakeland Track & Field    1:05.08     
          3 Blunt, Troy              '90 Paterson Gazelles TC      1:05.45     
          4 Bullock, Rodney          '89 Comet Track Club          1:05.95     
          5 Martin, Sean             '89 Comet Track Club          1:06.38     
          6 Walcott, Ausar           '90 Hackensack Recreation     1:10.03     
          7 Dubois, Ryan             '90 Wayne Recreation          1:12.17     
          8 Hayden, Mark             '90 Wayne Recreation          1:12.70     
          9 Cobb, Brandon            '90 Hackensack Recreation     1:12.80     
         10 Lazarus, Mark            '90 Comet Track Club          1:14.03     
         11 Muneyyiri, James         '89 Ridgefield Recreation     1:17.39     
         12 Clark, Kayan             '90 Comet Track Club          1:17.63     
         13 Bullis, Chris            '90 Saddle Brook JR Track     1:20.07     
         14 Mouzakitis, Evangelos    '90 Ridgefield Recreation     1:25.00     
                                                                               
                            Youth Boys 800 Meter Run                           
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Bauer, Dylan             '89 Florham Park Track        2:21.27     
          2 Olson-Swanson, Anders    '89 Unattached                2:27.12     
          3 Bullock, Rodney          '89 Comet Track Club          2:32.89     
          4 Bowser, Tito             '90 East Orange Dragons TC    2:33.13     
          5 Piserchia, Mike          '89 Unattached                2:35.54     
          6 Green, Robert            '89 East Orange Dragons TC    2:40.58     
          7 White, Timothy           '90 Saddle Brook JR Track     2:44.02     
          8 Trombetta, Christopher   '90 Lakeland Track & Field    2:46.12     
                                                                               
                           Youth Boys 1,500 Meter Run                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          1 Bauer, Dylan             '89 Florham Park Track        4:47.50     
          2 Burns, Timothy           '89 Lakeland Track & Field    4:58.38     

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 31
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                     Youth Boys 1,500 Meter Run (Continued)                    
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= =======     
          3 Bowser, Tito             '90 East Orange Dragons TC    5:14.76     
          4 Favale, Charlie          '89 Lakeland Track & Field    5:19.48     
          5 Perkins, Jerome          '90 Mahwah Youth Sports       5:21.00     
          6 Soden, Kyle              '90 Florham Park Track        5:31.97     
          7 Green, Robert            '89 East Orange Dragons TC    5:38.35     
          8 Parker, Andrew           '89 Ridgefield Recreation     6:01.50     
                                                                               
                           Youth Boys 3,000 Meter Run                          
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME              YR TEAM                      TIME        
      ===== ============================ ========================= ========    
          1 Burns, Timothy           '89 Lakeland Track & Field    10:42.89    
          2 Paolazzi, Michael        '90 Paramus Recreation        11:38.72    
          3 Kleinbaum, Ethan         '89 Rutherford Recreation     11:40.93    
          4 Perkins, Jerome          '90 Mahwah Youth Sports       11:42.17    
          5 Green, Robert            '89 East Orange Dragons TC    11:56.30    
          6 White, Timothy           '90 Saddle Brook JR Track     12:03.77    
          7 Dellanno, Ricky          '90 Wayne Recreation          12:29.95    
          8 Fellner, Michael         '89 Mahwah Youth Sports       13:08.13    
                                                                               
                          Youth Boys 4x100 Meter Relay                         
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
                PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                
                =====  =================================== =====               
                    1  ENGL      Englewood Recreation      57.95               
                    2  COME      Comet Track Club          58.24               
                                                                               
                              Youth Boys Long Jump                             
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
    PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK                  
    ===== ========================== =================== =====                 
        1 Kuhn, Justin           '90 Lakeland Track & Fi 4.39m  NWI  14'05.00  
        2 Castro, Christopher    '89 Hackensack Recreati 4.24m  NWI  13'11.00  
        3 Pantale, Chris         '90 Wayne Recreation    4.08m  NWI  13'04.75  
        4 Trombetta, Christopher '90 Lakeland Track & Fi 3.96m  NWI  13'00.00  
        4 Piserchia, Mike        '89 Unattached          3.96m  NWI  13'00.00  
        6 Dellanno, Ricky        '90 Wayne Recreation    3.76m  NWI  12'04.00  
        7 Walcott, Ausar         '90 Hackensack Recreati 3.57m  NWI  11'08.50  
        8 Dubois, Ryan           '90 Wayne Recreation    3.48m  NWI  11'05.00  
        9 Mouzakitis, Evangelos  '90 Ridgefield Recreati 3.12m  NWI  10'03.00  

New Jersey Striders Track Club, Inc.                      Hy-Tek's MEET MANAGER
                               USA Track & Field                        Page 32
                               NJ Striders Prelim                              
                        Englewood, NJ - Sunday 06/01/03                        
                                                                               
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                         
                                                                               
                        Youth Boys Long Jump (Continued)                       
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
    PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK                  
    ===== ========================== =================== =====                 
       10 Cobb, Brandon          '90 Hackensack Recreati 2.89m  NWI  9'05.75   
       11 Victoria, Kenny        '89 Saddle Brook JR Tra 2.87m  NWI  9'05.00   
                                                                               
                            Youth Boys Shot Put 4 K                            
                                                                               
                       Finals - Results  - Sunday 06/01/03                     
                                                                               
      PLACE ATHLETE NAME            YR TEAM                MARK                
      ===== ========================== =================== ======              
          1 Pomiecinski, Arthur    '89 Unattached          11.79m 38'08.25     
          2 Martinek, Joe          '89 Hopcatcong Hawks T& 11.07m 36'04.00     
          3 Pantale, Chris         '90 Wayne Recreation     9.44m 30'11.75     
          4 Fowler, Eugene         '89 Lakeland Track & Fi  9.38m 30'09.25     
          5 Sternlicht, John       '89 Lakeland Track & Fi  9.12m 29'11.25     
          6 Hargenrater, Robert    '90 Wayne Recreation     8.29m 27'02.50     
          7 Parker, Andrew         '89 Ridgefield Recreati  7.78m 25'06.25     
          8 Craig, Joe             '89 Florham Park Track   7.34m 24'01.00     
          9 Abbott, Dale           '89 Mahwah Youth Sports  6.55m 21'06.00     
         10 Mouzakitis, Evangelos  '90 Ridgefield Recreati  6.02m 19'09.00     
         11 Mullins, Lance         '89 Transy East Track C  5.45m 17'10.75     
         12 Mouzakitis, Alexanros  '90 Ridgefield Recreati  4.12m 13'06.25